profesionalni set toplinske pumpe testo 550s - set S pritisak, temperatura, vakum
- Kataloški br:
- 3557627 - 62
- Oznaka:
- 0564 5000
- EAN:
- 4029547026034
- Kataloški br:
- 3557627 - 62
- Oznaka:
- 0564 5000
- EAN:
- 4029547026034
profesionalni set toplinske pumpe testo 550s - set S pritisak, temperatura, vakum
8 %
3,130.00 KM3,405.00 KM
Štedite 275.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
3,130.00 KM3,405.00 KM
Štedite 275.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Digitalni manometr testo 550s s velikim grafičkim zaslonom, posebno kompaktan i pouzdan zahvaljujući praktičnom robusnom kućištu s IP 54 stupnjem zaštite.
- Uključuje Bluetooth i dvosmjerni ventilski blok s 2 bežične stezne temperaturne sonde testo 115i
- Digitalna vaga za rashladno sredstvo testo 560i s automatskim i preciznim punjenjem rashladnog sredstva prema ciljanom pregrijavanju, pothlađenju i težini zahvaljujući inteligentnom ventilu
- Posebno praktičan zahvaljujući kompaktnom kućištu, maloj težini i praktičnoj ručki za nošenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | profesionalni set toplinske pumpe |
| Mjerno podučje | -1 - 60 bar |
| Mjerena veličina | pritisak temperatura vakum |
| Rezolucija | 0.01 bar0.1 °C |
| Točnost | 0.5 %0.5 °C |
| Težina | 826 g |
| Vrsta rashladnog sredstva | R410A |
| Mjerno područje (maks.) | 60 bar |
| Mjerno područje (min.) | -1 bar |
| Širina | 121 mm |
| Visina | 60 mm |
| Dužina | 210 mm |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Kalibriran po | tvornički standard (sa certifikatom) (vlastiti certifikat) |
Opis
Opis
Digitalni manometr testo 550s omogućuje bežična mjerenja i digitalnu dokumentaciju s velikim grafičkim zaslonom. Dobit ćete digitalni mjerač tlaka testo 550s s dvosmjernim ventilskim blokom i čvrstom kukom, dva bežična termometra sa stezaljkama testo 115i i set od 3 crijeva za punjenje 7/16`` UNF.
S bežičnom vagom za rashladno sredstvo testo 560i, inteligentnim ventilom za rashladno sredstvo, digitalnim pomoćnim uređajem za punjenje testo 550s i aplikacijom testo Smart, rashladni sustavi se pune automatski, brzo i precizno. Unosom programa punjenja, ciljane vrijednosti za pregrijavanje, pothlađenje ili težinu u aplikaciju, vaga i ventil će obaviti ostalo za vas.
Prednosti početnog seta za toplinske pumpe testo 550s: Svoje svakodnevne zadatke vezane uz toplinske pumpe možete obavljati bežično, jednostavno i pouzdano. Svi podaci prikazuju se na velikom grafičkom zaslonu ili putem testo Smart aplikacije na vašem pametnom telefonu ili tabletu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
S bežičnom vagom za rashladno sredstvo testo 560i, inteligentnim ventilom za rashladno sredstvo, digitalnim pomoćnim uređajem za punjenje testo 550s i aplikacijom testo Smart, rashladni sustavi se pune automatski, brzo i precizno. Unosom programa punjenja, ciljane vrijednosti za pregrijavanje, pothlađenje ili težinu u aplikaciju, vaga i ventil će obaviti ostalo za vas.
Prednosti početnog seta za toplinske pumpe testo 550s: Svoje svakodnevne zadatke vezane uz toplinske pumpe možete obavljati bežično, jednostavno i pouzdano. Svi podaci prikazuju se na velikom grafičkom zaslonu ili putem testo Smart aplikacije na vašem pametnom telefonu ili tabletu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- testo 550s - Pametni digitalni manometr s Bluetoothom i dvosmjernim ventilskim blokom, broj proizvoda 0564 5500
- testo 115i - Termometar s kleštama i upravljanjem putem pametnog telefona, broj proizvoda 0560 2115 02
- testo Smart aplikacija s punom funkcionalnošću - dostupna za besplatno preuzimanje, broj proizvoda 0501 5001
- testo 560i - Digitalna vaga za rashladno sredstvo s Bluetoothom, broj proizvoda 0564 1560
- Inteligentni ventil za rashladno sredstvo s Bluetoothom za digitalnu vagu rashladnog sredstva testo 560i, broj proizvoda 0560 5600
Opseg isporuke
- 1 x Digitalni dvosmjerni manometr testo 550s uklj. baterije (4 x AA) i protokol kalibracije
- 2 x bežični Bluetooth termometri s kleštama testo 115i
- 1 x 3-dijelni set crijeva za punjenje 7/16" UNF
- 1 x transportna torba
- testo Smart aplikacija (besplatno preuzimanje)
- 1 x testo 560i digitalna vaga za rashladno sredstvo s Bluetoothom
- 1 x Ventil za rashladno sredstvo s Bluetoothom
- 1 x torba za rame
- 4 x AA baterije, 1 x 9V (6LR61) baterija
Sistemski zahtjevi
- Android, iOS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.