profesionalni set toplinske pumpe testo 558s - set L pritisak, temperatura, vakum
- Kataloški br:
- 3557626 - 62
- Oznaka:
- 0564 1070
- EAN:
- 4029547028618
- Kataloški br:
- 3557626 - 62
- Oznaka:
- 0564 1070
- EAN:
- 4029547028618
profesionalni set toplinske pumpe testo 558s - set L pritisak, temperatura, vakum
8 %
9,120.00 KM9,910.00 KM
Štedite 790.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
9,120.00 KM9,910.00 KM
Štedite 790.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sveobuhvatan set za rad na toplinskim pumpama
- Bežična mjerna tehnologija kontrolirana aplikacijom
- Automatizirano punjenje i evakuacija
- Uključuje detektore curenja i strujne stezaljke
- Idealno za profesionalce u rashladnoj, klimatizacijskoj i grijaćoj tehnici
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | profesionalni set toplinske pumpe |
| Mjerno podučje | -1, -50 - 60, 150, 20 bar, °C, mm |
| Mjerena veličina | pritisak temperatura vakum |
| Rezolucija | 0.01 bar0.1 °C |
| Točnost | 0.5 %0.5 °C |
| Težina | 1.3 kg |
| Mjerno područje (maks.) | 60 bar150 °C20 mm |
| Mjerno područje (min.) | -1 bar-50 °C |
| Širina | 112.5 mm |
| Visina | 71 mm |
| Dužina | 229 mm |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
Opis
Opis
Sveobuhvatni set toplinskih pumpi testo 558s L kombinira sve bitne mjerne, ispitne i servisne instrumente za instalaciju, održavanje i puštanje u rad toplinskih pumpi – precizne, bežične, kontrolirane putem aplikacije i učinkovite.
Dugoročno mjerenje s inteligentnom analizom pogrešaka u testo Smart aplikaciji
Najdulje vrijeme rada na svijetu do 360 sati zahvaljujući punjivoj bateriji (USB-C) i baterijama
Pogodno za korištenje s rashladnim sredstvima A3 i A2L
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Dugoročno mjerenje s inteligentnom analizom pogrešaka u testo Smart aplikaciji
Najdulje vrijeme rada na svijetu do 360 sati zahvaljujući punjivoj bateriji (USB-C) i baterijama
Pogodno za korištenje s rashladnim sredstvima A3 i A2L
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- digitalni manometrijski pomoćnik testo 570s
- 2x bežične stezne temperaturne sonde testo 115i
- 1x bežična vakuumska sonda testo 552i
- Kofer
Opseg isporuke
- 1 x Digitalni pomoćni instrument testo 558s
- 2 x Pametna sonda testo 115i
- 1 x Pametna sonda testo 552i
- 1 x Digitalna vaga za rashladno sredstvo s Bluetoothom testo 560i
- 1 x Ventil za rashladno sredstvo s Bluetoothom
- 1 x Set crijeva za punjenje 3 x 7/16" UNF (0554 2111) i 1 x 5/8" UNF (0554 2112)
- 1 x transportna torba, 1 x torba za rame, 1 x ventil za punjenje/točenje (0554 3112)
- 1 x Pametna vakuumska pumpa testo 565i, 7CFM
- 1 x detektor curenja plina testo 316-EX
- 1 x detektor curenja rashladnog sredstva testo 316-3
- 1 x Premium set strujnih kliješta testo 770-3
Sistemski zahtjevi
- Android, iOS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.