profesionalni set toplinske pumpe testo 558s - set M pritisak, vakum, temperatura
- Kataloški br:
- 3557625 - 62
- Oznaka:
- 0564 1051
- EAN:
- 4029547028601
- Kataloški br:
- 3557625 - 62
- Oznaka:
- 0564 1051
- EAN:
- 4029547028601
profesionalni set toplinske pumpe testo 558s - set M pritisak, vakum, temperatura
8 %
4,030.00 KM4,380.00 KM
Štedite 350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
4,030.00 KM4,380.00 KM
Štedite 350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intuitivan osjećaj aplikacije u pomoći vašeg tehničara s zaslonom osjetljivim na dodir i jasnom vizualizacijom izmjerenih vrijednosti.
- Sve u jednom uređaju: Sve mjerne primjene u jednom pomagalu za instalaciju i bežična veza s cijelim portfeljem rashladnih sustava
- Kompatibilnost s A3 i A2L standardima za maksimalnu sigurnost
- Krivulje trenda izmjerenih vrijednosti tijekom 30 minuta
- Potpuna fleksibilnost zahvaljujući jedinstvenoj upotrebljivosti putem zaslona osjetljivog na dodir, provjerenom upravljanju gumbima i aplikaciji testo Smart App
- Uvijek spreman za upotrebu s hibridnim sustavom punjenja koji se sastoji od baterija i punjive baterije (USB-C) i robustan zahvaljujući klasi zaštite IP 54.
- Dugoročno mjerenje s integriranim 72-satnim zapisivanjem podataka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | profesionalni set toplinske pumpe |
| Mjerno podučje | 35 bar (max) |
| Mjerena veličina | pritisak vakum temperatura |
| Rezolucija | 0.01 bar |
| Točnost | 0.5 % |
| Težina | 1.3 |
| Mjerno područje (maks.) | 35 bar |
| Širina | 112.5 mm |
| Visina | 71 mm |
| Dužina | 229 mm |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
Opis
Opis
Pametni set s digitalnim manometrom testo 558s i vagom za rashladno sredstvo testo 560i pruža idealnu osnovu za ugradnju, servis i održavanje toplinskih pumpi.
Dugoročno mjerenje s inteligentnom analizom pogrešaka u testo Smart aplikaciji
Najdulje vrijeme rada na svijetu do 360 sati zahvaljujući punjivoj bateriji (USB-C) i baterijama
Pogodno za korištenje s rashladnim sredstvima A3 i A2L
Uključeno u set: digitalni manometr testo 570s, 2x bežična termometra s stezaljkama testo 115i, 1x bežična vakuumska sonda testo 552i i torbica za nošenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Dugoročno mjerenje s inteligentnom analizom pogrešaka u testo Smart aplikaciji
Najdulje vrijeme rada na svijetu do 360 sati zahvaljujući punjivoj bateriji (USB-C) i baterijama
Pogodno za korištenje s rashladnim sredstvima A3 i A2L
Uključeno u set: digitalni manometr testo 570s, 2x bežična termometra s stezaljkama testo 115i, 1x bežična vakuumska sonda testo 552i i torbica za nošenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1 x Digitalni pomoćni instrument testo 558s
- 2 x Pametna sonda testo 115i
- 1 x Pametna sonda testo 552i
- 1 x Digitalna vaga za rashladno sredstvo s Bluetoothom testo 560i
- 1 x Ventil za rashladno sredstvo s Bluetoothom
- 1 x Set crijeva za punjenje 3 x 7/16" UNF (0554 2111) i 1 x 5/8" UNF (0554 2112)
- 1 x transportna torba
- 1 x torba za rame, 1 x ventil za punjenje/točenje (0554 3112)
Sistemski zahtjevi
- Android, iOS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.