Profi-Care PC-BS 3133 usisivač bez vrećice bez vrećice
- Kataloški br:
- 3411527 - 62
- Oznaka:
- 331330
- EAN:
- 4006160331332
- Kataloški br:
- 3411527 - 62
- Oznaka:
- 331330
- EAN:
- 4006160331332
Profi-Care PC-BS 3133 usisivač bez vrećice bez vrećice
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 600 W,
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 600 W |
| Vrsta proizvoda | usisivač bez vrećice |
| Boja | antracitno plava |
| Pogonski napon (detalji) | 230 V |
| Napajanje | strujni pogon |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | bez vrećice |
| Tehnologija usisivanja | suho |
| Duljina kabela | 6.8 m |
| Širina | 233 mm |
| Visina | 1110 mm |
| Dužina | 133 mm |
| Težina | 2100 g |
| dim. | (D x Š x V) 133 x 233 x 1110 mm |
Opis
Opis
Zahvaljujući tehnologiji filtera bez vrećice, ne samo da štedite novac već i vrijeme – više nema kupnje skupih vrećica za usisavač!
Posebnost je praktični klik sustav, pomoću kojeg se usisavač lako može transformirati iz podnog u ručni usisavač. Idealno za namještaj, tapecirani namještaj ili automobilska sjedala. Lagan i okretan dizajn u kombinaciji s velikim radnim radijusom od 6,8 m olakšava dosezanje čak i teško dostupnih mjesta poput kutova ili stepenica.
Bogata dodatna oprema, uključujući zidni nosač, četku za tvrde podove i kombiniranu četku/mlaznicu za uske prostore, čini ovaj usisavač pravim svestranim uređajem. Aluminijska teleskopska cijev osigurava ergonomsku upotrebu i može se individualno podešavati po duljini.
S PC BS 3133 unosite savršenu kombinaciju funkcionalnosti i udobnosti u svoj dom!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebnost je praktični klik sustav, pomoću kojeg se usisavač lako može transformirati iz podnog u ručni usisavač. Idealno za namještaj, tapecirani namještaj ili automobilska sjedala. Lagan i okretan dizajn u kombinaciji s velikim radnim radijusom od 6,8 m olakšava dosezanje čak i teško dostupnih mjesta poput kutova ili stepenica.
Bogata dodatna oprema, uključujući zidni nosač, četku za tvrde podove i kombiniranu četku/mlaznicu za uske prostore, čini ovaj usisavač pravim svestranim uređajem. Aluminijska teleskopska cijev osigurava ergonomsku upotrebu i može se individualno podešavati po duljini.
S PC BS 3133 unosite savršenu kombinaciju funkcionalnosti i udobnosti u svoj dom!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 2 u 1 – Podni/ručni usisavač u jednom
- Preklopna četka za pod
- Uključuje četku za tvrde podove za nježno čišćenje parketa, pločica itd.
- Kombinirana četka/mlaznica za pukotine
- Jednim klikom s usisavača za pod na ručni usisavač, koji se može koristiti za usisavanje npr. namještaj, presvlake, zavjese, knjige, autosjedalice
- Tehnologija filtera bez vrećice – nema potrebe za kupnjom skupih vrećica za usisavač
- Mikrofilterski sustav
- HEPA filter (visokoučinkoviti filter za čestice u zraku)
- Aluminijska teleskopska cijev (cca. 47 – 77 cm)
- Veliki radijus djelovanja (priključni kabel 6,8 m) – također i stepenice i
- Lako dostupni kutovi
- Jednostavan za korištenje i manevriranje zahvaljujući maloj težini
- Uklj. zidni nosač za uštedu prostora pri skladištenju
Opseg isporuke
- PC-BS 3133
- Zidni držač
- Četka za tvrde podove
- Kombinirana četka/mlaznica za pukotine
- Četka za pod (preklopiva)
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.