Profi-Care PC-BS 3134 usisivač bez vrećice bez vrećice
- Kataloški br:
- 3411552 - 62
- Oznaka:
- 331340
- EAN:
- 4006160331349
- Kataloški br:
- 3411552 - 62
- Oznaka:
- 331340
- EAN:
- 4006160331349
Profi-Care PC-BS 3134 usisivač bez vrećice bez vrećice
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 700 W, Sustav filtera=HEPA
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 700 W |
| Vrsta proizvoda | usisivač bez vrećice |
| Boja | antracitna boja ružičasta |
| Pogonski napon (detalji) | 230 V |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | bez vrećice |
| Tehnologija usisivanja | suho |
| Duljina kabela | 4.8 m |
| Širina | 236 mm |
| Visina | 298 mm |
| Dužina | 319 mm |
| Težina | 4600 g |
| dim. | (D x Š x V) 319 x 236 x 298 mm |
| Sustav filtera | HEPA |
Opis
Opis
Usisavač bez vrećice tvrtke ProfiCare® nudi vam snažnu usisnu snagu od 700 W za temeljito čišćenje svih podova. Zahvaljujući modernoj Eco-Cyclon tehnologiji bez vrećice, štedite si muku kupnje skupih vrećica za usisavač.
Automatsko namotavanje kabela, teleskopska cijev od nehrđajućeg čelika s podesivom visinom i praktična ručka za nošenje osiguravaju maksimalnu udobnost tijekom korištenja. S kabelom duljine 4,8 m možete uživati u velikom dometu bez stalnog mijenjanja utičnica. Posebno praktično: Usisavač je kompaktan i može se skladištiti na način koji štedi prostor.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Automatsko namotavanje kabela, teleskopska cijev od nehrđajućeg čelika s podesivom visinom i praktična ručka za nošenje osiguravaju maksimalnu udobnost tijekom korištenja. S kabelom duljine 4,8 m možete uživati u velikom dometu bez stalnog mijenjanja utičnica. Posebno praktično: Usisavač je kompaktan i može se skladištiti na način koji štedi prostor.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Eco-Cyclon Twin-Spin usisavač s energetski učinkovitih 700 W
- Preklopna četka za pod
- Kombinirana četka/mlaznica za pukotine
- Tehnologija filtera bez vrećice – nema potrebe za kupnjom skupih vrećica za usisavač
- Teleskopska cijev od nehrđajućeg čelika (podesiva visina)
- 4-struki mikrofilterski sustav za učinkovito filtriranje prašine
- HEPA filter (visokoučinkoviti filter za čestice u zraku)
- Praktična ručka za nošenje.
- Automatsko namotavanje kabela
- Pomoć pri parkiranju koja štedi prostor
Opseg isporuke
- PC-BS 3134
- Preklopna četka za pod
- Četka/mlaznica za pukotine
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.