Profi-Care PC-BS 3136 A bežični ručni usisivač bez vrećice
- Kataloški br:
- 3431340 - 62
- Oznaka:
- 331360
- EAN:
- 4006160331141
- Kataloški br:
- 3431340 - 62
- Oznaka:
- 331360
- EAN:
- 4006160331141
Profi-Care PC-BS 3136 A bežični ručni usisivač bez vrećice
350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 250 W, Dodatna mlaznica:Mlaznica za pukotine (25 cm)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 250 W |
| Vrsta proizvoda | bežični ručni usisivač |
| Boja | antracitna boja crvena |
| Pogonski napon (detalji) | 230 V |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | bez vrećice |
| Tehnologija usisivanja | bez vrečice |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Širina | 230 mm |
| Visina | 1230 mm |
| Težina | 1.90 kg |
| Dodatna mlaznica | Mlaznica za pukotine (25 cm) |
| dim. | (Š x V) 230 mm x 1230 mm |
| Kapacitet baterije | 2200 mAh |
| Baterijski napon | 22.2 V |
Opis
Opis
Bežični usisavač ProfiCare® nudi bežičnu fleksibilnost i maksimalne performanse zahvaljujući litij-ionskoj bateriji od 22,2 V s do 35 minuta rada. Digitalni visokoučinkoviti motor od 250 W pruža snažnu usisnu snagu do 105 000 okretaja u minuti i posebno je energetski učinkovit.
Zahvaljujući tehnologiji filtera od nehrđajućeg čelika bez vrećice s 2-komornim sustavom, usisna snaga ostaje konstantno visoka, a pražnjenje se postiže samo pritiskom na gumb – bez potrebe za kupnjom skupih vrećica. Funkcija 2 u 1 omogućuje korištenje kao podnog i ručnog usisavača, idealnog za namještaj, tapecirani namještaj, zavjese ili automobilska sjedala.
Višenamjenski LED zaslon na prvi pogled prikazuje razinu brzine (1-3), razinu napunjenosti baterije u % i upute za održavanje.
S električno rotirajućom četkom za pod s LED rasvjetom, ekstra dugom mlaznicom za uske prostore i praktičnim zidnim nosačem s funkcijom punjenja, PC BS 3136 A je snažan suputnik za svakodnevno čišćenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zahvaljujući tehnologiji filtera od nehrđajućeg čelika bez vrećice s 2-komornim sustavom, usisna snaga ostaje konstantno visoka, a pražnjenje se postiže samo pritiskom na gumb – bez potrebe za kupnjom skupih vrećica. Funkcija 2 u 1 omogućuje korištenje kao podnog i ručnog usisavača, idealnog za namještaj, tapecirani namještaj, zavjese ili automobilska sjedala.
Višenamjenski LED zaslon na prvi pogled prikazuje razinu brzine (1-3), razinu napunjenosti baterije u % i upute za održavanje.
S električno rotirajućom četkom za pod s LED rasvjetom, ekstra dugom mlaznicom za uske prostore i praktičnim zidnim nosačem s funkcijom punjenja, PC BS 3136 A je snažan suputnik za svakodnevno čišćenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 2 u 1 – Snažan bežični ručni i podni usisavač za bežično čišćenje
- Bežični ručni i podni usisavač Eco-Cyclon Twin-Spin s litij-ionskom baterijom od 22,2 V (2200 mAh)
- Električno rotirajuća četka za pod s LED rasvjetom
- Uklj. ekstra dugu mlaznicu za pukotine (25 cm)
- 2 u 1 – kombinirana mlaznica za tapecirani namještaj/četku
- 2,5 puta veća usisna snaga s do 105 000 okretaja u minuti.
- Višenamjenski LED zaslon – prikaz
- Elektronička zaštita od preopterećenja
- Pogodno za sve površine
- Jednim klikom od podnog usisavača do ručnog usisavača, koji se može koristiti za usisavanje namještaja, tapeciranog namještaja, zavjesa, knjiga, autosjedalica
- Veliki spremnik za prašinu s dvokomornim sustavom filtera od nehrđajućeg čelika za dugotrajno visoku usisnu snagu (gruba/fine nečistoće)
- Tehnologija filtera od nehrđajućeg čelika bez vrećice – jednostavno pražnjenje pritiskom na gumb + nema potrebe za kupnjom skupih vrećica za usisavač
- Uklj. HEPA filter (visokoučinkoviti filter za čestice u zraku)
- Trajanje baterije do 35 minuta
- Vrijeme punjenja baterije cca. 4–5 sati
- aluminijski usisni razvodnik
- Elektronička kontrola snage (3 stupnja)
- Integrirani ECO način rada za dulje trajanje baterije
- Optimalna pokretljivost zahvaljujući dvostrukom zglobu koji se može okretati za 180°
- Električna rotirajuća četka za pod s LED rasvjetom – za bolje osvjetljenje tamnih područja
- Praktični zidni nosač s integriranom funkcijom punjenja
- Pribor: Adapter za punjenje, ekstra duga mlaznica za uske prostore, mlaznica za tapecirani namještaj/četku, zidni nosač
- Napajanje za punjenje: 100–240 V, 50/60 Hz
- litij-ionska baterija; 22,2 V; 2200 mAh; 352 g
- Motor: 250 W
Opseg isporuke
- PC-BS 3136 A
- Mlaznica za pukotine (25 cm)
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.