Profi-Care PC-BS 3141 usisavač
- Kataloški br:
- 3556212 - 62
- Oznaka:
- 331410
- EAN:
- 4006160314106
- Kataloški br:
- 3556212 - 62
- Oznaka:
- 331410
- EAN:
- 4006160314106
Profi-Care PC-BS 3141 usisavač
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 700 W,
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 700 W |
| Vrsta proizvoda | usisavač |
| Boja | antracitna boja crvena |
| Pogonski napon (detalji) | 240 V |
| Duljina kabela | 4.5 m |
| Širina | 265 mm |
| Visina | 210 mm |
| Dužina | 340 mm |
| Težina | 3.70 kg |
| dim. | (D x Š x V) 340 x 265 x 210 mm |
Opis
Opis
- Usisavač s štedljivih 700 W
- 4-stupanjski sustav mikrofiltracije
- Teleskopska cijev od nehrđajućeg čelika
- Zamjenjiva četka za pod
- integrirano Indikator zamjene vrećice za prašinu
- HEPA sustav filtera (visokoučinkoviti filter za čes
- 4-stupanjski sustav mikrofiltracije
- Teleskopska cijev od nehrđajućeg čelika
- Zamjenjiva četka za pod
- integrirano Indikator zamjene vrećice za prašinu
- HEPA sustav filtera (visokoučinkoviti filter za čes
Opseg isporuke
- Uređaj
- BDA
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.