Profi-Care PC-DB 3125 blau-rosé putno glačalo plava boja, ružičasto-zlatna (roségold)
- Kataloški br:
- 3531838 - 62
- Oznaka:
- 331250
- EAN:
- 4006160312508
- Kataloški br:
- 3531838 - 62
- Oznaka:
- 331250
- EAN:
- 4006160312508
Profi-Care PC-DB 3125 blau-rosé putno glačalo plava boja, ružičasto-zlatna (roségold)
59.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3 funkcije: mlaz pare, vertikalna para, funkcija sušenja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | putno glačalo |
| Snaga (detalji) | 800 W |
| Boja | plava boja ružičasto-zlatna (roségold) |
| Površina za glačanje | keramički premaz |
| Težina | 560 g |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dužina | 110 mm |
| Sadržaj spremnika | 40 ml |
Opis
Opis
Putno glačalo na paru: malo, lagano i kompaktno
Idealno za putovanja
Keramički potplat "Superglide" otporan na ogrebotine i glatko klizanje s izvrsnim svojstvima
3 funkcije: mlaz pare, vertikalna para, funkcija sušenja (para se može isključiti)
Sklopiva ručka koja štedi prostor
Prozirni spremnik za vodu (cca. 40 ml)
Kontrolna lampica
Pribor: Mjerna čaša
220 - 240 V, 50/60 Hz, maks. 800 W
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Idealno za putovanja
Keramički potplat "Superglide" otporan na ogrebotine i glatko klizanje s izvrsnim svojstvima
3 funkcije: mlaz pare, vertikalna para, funkcija sušenja (para se može isključiti)
Sklopiva ručka koja štedi prostor
Prozirni spremnik za vodu (cca. 40 ml)
Kontrolna lampica
Pribor: Mjerna čaša
220 - 240 V, 50/60 Hz, maks. 800 W
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Parno glačalo
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)