Profi-Care PC-DB 3126 parno glačalo plava boja, ružičasto-zlatna (roségold) 2600 W
- Kataloški br:
- 3531872 - 62
- Oznaka:
- 331260
- EAN:
- 4006160312607
- Kataloški br:
- 3531872 - 62
- Oznaka:
- 331260
- EAN:
- 4006160312607
Profi-Care PC-DB 3126 parno glačalo plava boja, ružičasto-zlatna (roségold) 2600 W
76.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
76.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Superglide keramički potplat otporan na ogrebotine s izvrsnim kliznim svojstvima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | parno glačalo |
| Boja | plava boja ružičasto-zlatna (roségold) |
| Snaga | 2600 W |
| Određene značajke | trajno punjivi |
| Površina za glačanje | keramički premaz |
| Težina | 1060 g |
| Širina | 125 mm |
| Visina | 160 mm |
| Dužina | 295 mm |
| Sadržaj spremnika | 300 ml |
Opis
Opis
- Superglide keramički potplat otporan na ogrebotine s izvrsnim kliznim svojstvima
7 funkcija: prskanje, mlaz pare, vertikalna para, funkcija sušenja (para se može isključiti), funkcija samočišćenja (može se uključiti), zaustavljanje kapanja, zaštita o
7 funkcija: prskanje, mlaz pare, vertikalna para, funkcija sušenja (para se može isključiti), funkcija samočišćenja (može se uključiti), zaustavljanje kapanja, zaštita o
Opseg isporuke
- Parno glačalo
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)