Profi-Care PC-DG 3124 parno glačalo bijela, ruža
- Kataloški br:
- 3474018 - 62
- Oznaka:
- 331240
- EAN:
- 4006160312409
- Kataloški br:
- 3474018 - 62
- Oznaka:
- 331240
- EAN:
- 4006160312409
Profi-Care PC-DG 3124 parno glačalo bijela, ruža
105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2u1 - Mogućnost vertikalnog i horizontalnog glačanja s parom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | parno glačalo |
| Snaga (detalji) | 1300 W |
| Boja | bijela ruža |
| Određene značajke | odvojivi spremnik za vodu |
| Površina za glačanje | keramički premaz |
| Težina | 730 g |
| Konstantna količina pare | 20 g/min |
| Širina | 77 mm |
| Visina | 86 mm |
| Dužina | 234 mm |
| Sadržaj spremnika | 80 ml |
Opis
Opis
2 u 1 - putno glačalo i glačalo na paru u jednom
Mogućnost vertikalnog i horizontalnog glačanja na paru
Keramički potplat "Superglide" otporan na ogrebotine s izvrsnim kliznim svojstvima
Okretna ploča za glačanje od 90° za fleksibilno glačanje
Brzo vrijeme zagrijavanja zahvaljujući snažnom grijaćem elementu – spremno za upotrebu za otprilike 30 sekundi.
Spremnik za vodu (uklonjiv) kapaciteta 80 ml
Do 20 min* vremena rada s jednim spremnikom goriva
Konstantan izlaz pare zahvaljujući integriranoj tehnologiji pumpe cca. 20 g/min.
Kućište mekano na dodir
7 otvora za paru za brzo i nježno glačanje tekstila
Vertikalno glačanje na paru za vješanje odjeće, zavjesa itd.
Iznimno veliki radijus djelovanja zahvaljujući priključnom kabelu duljine 1,90 m
Gumb za paru
Kontrolna lampica
Zaštita od pregrijavanja
Pribor: mjerna posuda, sigurnosni naslonjač
220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1300 W
(*Ovisno o korištenju funkcije pare)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Mogućnost vertikalnog i horizontalnog glačanja na paru
Keramički potplat "Superglide" otporan na ogrebotine s izvrsnim kliznim svojstvima
Okretna ploča za glačanje od 90° za fleksibilno glačanje
Brzo vrijeme zagrijavanja zahvaljujući snažnom grijaćem elementu – spremno za upotrebu za otprilike 30 sekundi.
Spremnik za vodu (uklonjiv) kapaciteta 80 ml
Do 20 min* vremena rada s jednim spremnikom goriva
Konstantan izlaz pare zahvaljujući integriranoj tehnologiji pumpe cca. 20 g/min.
Kućište mekano na dodir
7 otvora za paru za brzo i nježno glačanje tekstila
Vertikalno glačanje na paru za vješanje odjeće, zavjesa itd.
Iznimno veliki radijus djelovanja zahvaljujući priključnom kabelu duljine 1,90 m
Gumb za paru
Kontrolna lampica
Zaštita od pregrijavanja
Pribor: mjerna posuda, sigurnosni naslonjač
220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1300 W
(*Ovisno o korištenju funkcije pare)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Parno glačalo
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)