Profi Cook PC-FD 1288 fondi 800 W plemeniti čelik
- Kataloški br:
- 3556211 - 62
- Oznaka:
- 501288
- EAN:
- 4006160012880
- Kataloški br:
- 3556211 - 62
- Oznaka:
- 501288
- EAN:
- 4006160012880
Profi Cook PC-FD 1288 fondi 800 W plemeniti čelik
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3 u 1 – Klasični fondue, čokoladni fondue, fondue od sira
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet | 1.2 l |
| Boja | plemeniti čelik |
| Snaga | 800 W |
| Promjer | 18 cm |
| Visina | 200 mm |
| Dužina | 227 mm |
| Širina | 285 mm |
| Težina | 1.45 kg |
| Vrsta proizvoda | fondi |
Opis
Opis
- Posuda za fondue od nehrđajućeg čelika, otporna na hrđu (Ø 18 cm)
- Kapacitet punjenja do maksimalno 1,2 litre.
- Također idealno za fondue od čokolade i sira
- Odvojena, stabilna grijaća baza od nehrđajućeg čelika
- Kontinuirano podesivi te
- Kapacitet punjenja do maksimalno 1,2 litre.
- Također idealno za fondue od čokolade i sira
- Odvojena, stabilna grijaća baza od nehrđajućeg čelika
- Kontinuirano podesivi te
Opseg isporuke
- Uređaj
- BDA
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)