Profi Cook PC-MWG 1278 mikrovalna pećnica crna 700 W funkcija tajmer, roštilj
- Kataloški br:
- 3411553 - 62
- Oznaka:
- 501278
- EAN:
- 4006160012781
- Kataloški br:
- 3411553 - 62
- Oznaka:
- 501278
- EAN:
- 4006160012781
Profi Cook PC-MWG 1278 mikrovalna pećnica crna 700 W funkcija tajmer, roštilj
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Staklokeramički pod
- 5 razina snage mikrovalne pećnice / 1 razina snage roštilja
- 8 automatskih programa / 3 programa odmrzavanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 1150 W |
| Vrsta proizvoda | mikrovalna pećnica |
| Volumen | 20 l |
| Snaga (roštilj) | 800 W |
| Snaga (mikrovalna pećnica) | 700 W |
| Širina | 445 mm |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | funkcija tajmer roštilj |
| Boja | crna |
| Visina | 275 mm |
| Dubina | 355 mm |
| dim. | (Š x V x D) 445 x 275 x 355 mm |
| Pogonski napon (detalji) | 230 V |
| Težina | 1080 g |
Opis
Opis
Prilagodljive, svestrane i plemenitog dizajna, mikrovalne pećnice uklapaju se u svaku kuhinju i svaki stil kuhanja.
Posebne značajke
- Velika komora za kuhanje od 20 litara
- Ravno dno komore za kuhanje za maksimalnu fleksibilnost
- Staklokeramičko dno, dakle 55% veća iskoristiva površina – pogodno i za četvrtaste tanjure i idealno za sve vrste posuđa za pečenje
- Jednostavno čišćenje – lako se čisti zahvaljujući ravnoj podlozi
- Posebna Power Boost tehnologija – koncentrirana snaga mikrovalova na visokokvalitetnoj staklokeramičkoj bazi Easy Clean
- Snaga mikrovalne pećnice 700 W
- Snaga roštilja od 800 W
- Funkcija brzog pokretanja
- 2 kombinirane razine snage roštilj/mikrovalna pećnica
- 5 razina snage mikrovalne pećnice / 1 razina snage roštilja
- 8 automatskih programa / 3 programa odmrzavanja
- Funkcija timera s vremenom pripreme do 24 sata
- Tajmer od 60 minuta sa signalom za kraj
- Rešetka roštilja: 23 x 20 cm
- Višenamjenski zaslon uključujući prikaz vremena
- Jednostavno rukovanje.
- Roditeljska zaštita
- Osvjetljenje prostora za pečenje
Opseg isporuke
- Mikrovalna pećnica
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)