Protector 15026 #####Funk-Fenstersender 434 MHz
- Kataloški br:
- 3594700 - 62
- Oznaka:
- 15026
- EAN:
- 4260070563010
- Kataloški br:
- 3594700 - 62
- Oznaka:
- 15026
- EAN:
- 4260070563010
Protector 15026 #####Funk-Fenstersender 434 MHz
93.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
93.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | #####Funk-Fenstersender |
| Frekvencija | 434 MHz |
| Maks. domet | 100 m |
| Širina | 65 mm |
| Visina | 35 mm |
| Dubina | 36 mm |
| dim. | (Š x V x D) 65 x 35 x 36 mm |
| Bazna stanica | nije obavezno |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.