Proxxon Universal - Werkzeugtasche 23670 stručnjak torba za alat sa sadržajem (Š x V x D) 335 x 70 x 300 mm
- Kataloški br:
- 3595934 - 62
- Oznaka:
- 23670
- EAN:
- 4006274236707
- Kataloški br:
- 3595934 - 62
- Oznaka:
- 23670
- EAN:
- 4006274236707
Proxxon Universal - Werkzeugtasche 23670 stručnjak torba za alat sa sadržajem (Š x V x D) 335 x 70 x 300 mm
16 %
360.00 KM430.00 KM
Štedite 70.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
360.00 KM430.00 KM
Štedite 70.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za alat sa sadržajem |
| Područje primjene | stručnjak |
| Boja | crna |
| Širina | 335 mm |
| Visina | 70 mm |
| Dubina | 300 mm |
| dim. | (Š x V x D) 335 x 70 x 300 mm |
| Težina | 3.29 kg |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (15)