PVC kvadratni profil (D x Š x V) 500 x 20 x 20 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 230038 - 62
- Oznaka:
- 230038
- EAN:
- 4.01614E+12
- Kataloški br:
- 230038 - 62
- Oznaka:
- 230038
- EAN:
- 4.01614E+12
PVC kvadratni profil (D x Š x V) 500 x 20 x 20 mm 1 St.
19.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
19.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Svestrano primjenjivi
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | PVC |
| Oblik | kvadratni |
| Dužina | 500 mm |
| Visina | 20 mm |
| Širina | 20 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 500 x 20 x 20 mm |
| Otvor ključa | |
| Vrsta proizvoda | profil |