Qantek kvarcni oscilator QC2516.3840F12B12R3 SMD-4 16.384 MHz 12 pF 2 mm 2.5 mm 0.6 mm 1 kom. Tape cut
- Kataloški br:
- 3305468 - 62
- Oznaka:
- QC2516.3840F12B12R3
- EAN:
- 2050011401479
- Kataloški br:
- 3305468 - 62
- Oznaka:
- QC2516.3840F12B12R3
- EAN:
- 2050011401479
Qantek kvarcni oscilator QC2516.3840F12B12R3 SMD-4 16.384 MHz 12 pF 2 mm 2.5 mm 0.6 mm 1 kom. Tape cut
2.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape cut |
| Tip | QC2516.3840F12B12R3 |
| Vrsta proizvoda | kvarcni oscilator |
| dim. | (D x Š x V) 2 x 2.5 x 0.6 mm |
| Kućište | SMD-4 |
| Proizvođač | Qantek |
| Nazivna frekvencija | 16.384 MHz |
| Frekvencijska stabilnost | +20 ppm-20 ppm |
| Širina | 2.5 mm |
| Visina | 0.6 mm |
| Dužina | 2 mm |
| Kapacitet punjenja | 12 pF |
| Serija | QC25 |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +85 °C |
| Vrsta montaže | površinska ugradnja |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.