Quadrios 23SA078 sortirna kutija (D x Š x V) 5.5 x 5.5 x 2 cm Broj odjeljaka: 1 fiksna podjela Content kom.
- Kataloški br:
- 3019822 - 62
- Oznaka:
- 23SA078
- EAN:
- 4260732284925
- Kataloški br:
- 3019822 - 62
- Oznaka:
- 23SA078
- EAN:
- 4260732284925
Quadrios 23SA078 sortirna kutija (D x Š x V) 5.5 x 5.5 x 2 cm Broj odjeljaka: 1 fiksna podjela Content kom.
1.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Stabilna kutija za asortiman od polipropilena
- Transparentan dizajn
- Temperaturno stabilan do 70 °C
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sortirna kutija |
| Tip | 23SA078 |
| Određene značajke | fiksna podjela |
| Odjeljak | 1 |
| Materijal | polipropilen |
| Boja | prozirna |
| Dužina | 5.5 cm |
| Širina | 5.5 cm |
| Visina | 2 cm |
| dim. | (D x Š x V) 5.5 x 5.5 x 2 cm |
| Maks. temperatura | +70 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Ova serija prozirnih plastičnih kutija za sortiranje koje se mogu zaključati idealna je za male dijelove i komponente. Transparentan dizajn omogućuje brzo i sigurno snimanje sadržaja i odgovarajućeg broja izvana. Zatvaranje kopčom osigurava sigurno držanje poklopca tijekom skladištenja ili transporta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.