Quadrios 25CA480 25CA480 pleteno crijevo crna PET 18 do 20 mm Roba na metre
- Kataloški br:
- 3449983 - 62
- EAN:
- 25CA480
- Kataloški br:
- 3449983 - 62
- EAN:
- 25CA480
Quadrios 25CA480 25CA480 pleteno crijevo crna PET 18 do 20 mm Roba na metre
16.60 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Inovativni mehanizam zatvaranja s čičkom
- Štiti od prljavštine i sprječava ugrize životinja
- Održava stvari u redu
- Gusto mrežasta, fleksibilna PET tkanina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pleteno crijevo |
| Posebne značajke | s čičkom |
| Snop Ø (min.) | 18 mm |
| Boja | crna |
| Snop Ø (maks.) | 20 mm |
| Materijal | PET |
| Min. temperatura | -50 °C |
| Maks. temperatura | +150 °C |
| Snop Ø, područje | 18 do 20 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA480 |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Tip | 25CA480 |
Opis
Opis
Fleksibilna zaštitna pletenica za kabel štiti sadržaj i osigurava red jednostavnim i pouzdanim principom. Zahvaljujući čičak zatvaraču, čak je i naknadno pričvršćivanje apsolutno bez problema i može se ponovno ukloniti u tren oka.
Robusni dizajn - čvrsto tkana konstrukcija od polietilen tereftalata podnosi temperature do 150 °C bez ugrožavanja fleksibilnosti.
Snopovi, označavanje i zaštita kabela, vodova i crijeva vrlo su jednostavni i isplativi. Ova fleksibilna kabelska stezaljka može se koristiti i kao zaštita od prljavštine, zaštita od habanja i sprječavanje ugriza životinja. Kabl(i) se mogu provući kroz bočni utor s čičkom i čak se mogu neograničeno produžiti dok ste u pokretu.
Aplikacija je izuzetno jednostavna i može se prilagoditi skraćivanjem na željenu duljinu. Rez bi idealno trebao biti napravljen metodom vrućeg rezanja ili škarama/bočnim rezačem, a zatim toplinski zavareni otvoreni krajevi.
Tehnički podaci:
Materijal: PET
Raspon temperature: -50 ... 150 °C
Boja: crna
Referenca zapaljivosti FMVSS 302, brzina gorenja< 100 mm/min.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Robusni dizajn - čvrsto tkana konstrukcija od polietilen tereftalata podnosi temperature do 150 °C bez ugrožavanja fleksibilnosti.
Snopovi, označavanje i zaštita kabela, vodova i crijeva vrlo su jednostavni i isplativi. Ova fleksibilna kabelska stezaljka može se koristiti i kao zaštita od prljavštine, zaštita od habanja i sprječavanje ugriza životinja. Kabl(i) se mogu provući kroz bočni utor s čičkom i čak se mogu neograničeno produžiti dok ste u pokretu.
Aplikacija je izuzetno jednostavna i može se prilagoditi skraćivanjem na željenu duljinu. Rez bi idealno trebao biti napravljen metodom vrućeg rezanja ili škarama/bočnim rezačem, a zatim toplinski zavareni otvoreni krajevi.
Tehnički podaci:
Materijal: PET
Raspon temperature: -50 ... 150 °C
Boja: crna
Referenca zapaljivosti FMVSS 302, brzina gorenja< 100 mm/min.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Zaštitno crijevo za kabele s čičkom prodaje se na metar, promjer snopa 18 - 20 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.