Quadrios 25CA502 skupljajuća cijev s ljepilomi prozirna 9.5 mm 3.2 mm Stopa skupljanja:3:1 5 m
- Kataloški br:
- 3450005 - 62
- Oznaka:
- 25CA502
- EAN:
- 4262511620955
- Kataloški br:
- 3450005 - 62
- Oznaka:
- 25CA502
- EAN:
- 4262511620955
Quadrios 25CA502 skupljajuća cijev s ljepilomi prozirna 9.5 mm 3.2 mm Stopa skupljanja:3:1 5 m
37.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
37.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 5 m
- Stopa skupljanja: 3:1
- prozirna
- Nazivni unutarnji promjer (prije skupljanja): 9.5 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | skupljajuća cijev s ljepilomi |
| Nazivni unutarnji promjer (prije skupljanja) | 9.5 mm |
| Nazivni unutarnji promjer (nakon skupljanja) | 3.2 mm |
| Boja | prozirna |
| Stopa skupljanja | 3:1 |
| Određene značajke samoskupljajuće cijevi | praktična kutija za doziranje |
| Sadržaj | 5 m |
| Materijal | PE |
| Temperatura skupljanja (min.) | 90 °C |
| Temperatura skupljanja (maks.) | 125 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA502 |
| Bez halogena | da |
| Tip | 25CA502 |
Opis
Opis
Ove visokokvalitetne termoskupljajuće cijevi posebno su prikladne za servisne radionice, elektroničare i laboratorijsku upotrebu. Prozirna skupljajuća cijev nalazi se u kutiji za doziranje u jednom komadu i može se pojedinačno skratiti na različite nominalne promjere. S unutarnjim ljepilom koje se topi vrućom otopinom: vodootporno pri preklapanju i pravilnoj primjeni!
Materijal: PE, temperatura skupljanja (min.): 90 °C, temperatura skupljanja (maks.): 125 °C, radna temperatura: -40 °C do +125 °C, vlačna čvrstoća (min.): 10,4 MPa, dielektrična čvrstoća 15 kV/mm (30 sek.), industrijska kvaliteta. Sva crijeva su u skladu s RoHS smjernicama i ne sadrže olovo ni halogen.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Materijal: PE, temperatura skupljanja (min.): 90 °C, temperatura skupljanja (maks.): 125 °C, radna temperatura: -40 °C do +125 °C, vlačna čvrstoća (min.): 10,4 MPa, dielektrična čvrstoća 15 kV/mm (30 sek.), industrijska kvaliteta. Sva crijeva su u skladu s RoHS smjernicama i ne sadrže olovo ni halogen.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 5 m termoskupljajuće cijevi ⌀ 9,5 mm 3:1 s ljepilom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)