Quadrios 25CA512 prianjajuća traka za povezivanje grip i mekana vunena tkanina crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 3450015 - 62
- Oznaka:
- 25CA512
- Kataloški br:
- 3450015 - 62
- Oznaka:
- 25CA512
Quadrios 25CA512 prianjajuća traka za povezivanje grip i mekana vunena tkanina crna Roba na metre
6.40 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Može se skratiti pojedinačno
- Robusni poliamidni materijal
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prianjajuća traka |
| Čičak tehnologija | grip i mekana vunena tkanina |
| Čičak - svojstvo | za povezivanje |
| Boja | crna |
| Materijal | PA |
| Širina | 5 cm |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA512 |
| Tip | 25CA512 |
| Bez halogena | da |
Opis
Opis
Ova čičak traka izrađena od poliamida lako se otvara i zatvara. Stoga je idealan za opće zadatke povezivanja i osiguranja kao što su predmeti, kabeli, sportska oprema, biljke, zavjese, alati i još mnogo toga. Naravno, može se i pojedinačno šivati i tako zamijeniti neispravne čičak trake na tekstilu. Izvrsna materijalna svojstva poliamida omogućuju širok raspon primjena u pogledu uvjeta okoline. Materijal je dimenzijski stabilan, robustan i otporan na mnoge tekućine, kao i na UV zračenje. Fleksibilna čičak traka za širok raspon primjena, za rezanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Čičak traka crna 50 m x 5 cm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.