Quadrios 25CA547 25CA547 zaštitno crijevo 6 do 8 mm crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 3450055 - 62
- Oznaka:
- 25CA547
- Kataloški br:
- 3450055 - 62
- Oznaka:
- 25CA547
Quadrios 25CA547 25CA547 zaštitno crijevo 6 do 8 mm crna Roba na metre
19.60 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- Snop Ø (maks.): 8 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitno crijevo |
| Snop Ø (maks.) | 8 mm |
| Boja | crna |
| Materijal | PET PE |
| Snop Ø (min.) | 6 mm |
| Snop Ø, područje | 6 do 8 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA547 |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Maks. temperatura | +150 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | 25CA547 |
Opis
Opis
Ova teška zaštitna navlaka od tkanine savršena je za zaštitu žica, kabela i crijeva od utjecaja okoline!
Zbog čvrsto tkane i dvostruko stijene PET strukture, zaštita od mehaničkih naprezanja i abrazije je vrlo visoka. Materijal je samogasive prirode.
Za rezanje ovog visokoučinkovitog crijeva od tkanine preporučuje se postupak vrućeg rezanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zbog čvrsto tkane i dvostruko stijene PET strukture, zaštita od mehaničkih naprezanja i abrazije je vrlo visoka. Materijal je samogasive prirode.
Za rezanje ovog visokoučinkovitog crijeva od tkanine preporučuje se postupak vrućeg rezanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Zaštitno crijevo za teške uvjete rada 8 mm prodaje se na metar
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)