Quadrios 25CA558 25CA558 zaštitno crijevo 23 do 25 mm crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 3450066 - 62
- Oznaka:
- 25CA558
- Kataloški br:
- 3450066 - 62
- Oznaka:
- 25CA558
Quadrios 25CA558 25CA558 zaštitno crijevo 23 do 25 mm crna Roba na metre
29.10 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- Snop Ø (maks.): 25 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitno crijevo |
| Snop Ø (maks.) | 25 mm |
| Boja | crna |
| Materijal | poliester pamuk |
| Snop Ø (min.) | 23 mm |
| Snop Ø, područje | 23 do 25 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA558 |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Maks. temperatura | +150 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | 25CA558 |
Opis
Opis
Crijevo s niskim stupnjem buke i samozatvaranjem izrađeno je od jednostrukih i snopovanih poliesterskih vlakana s isprepletenim pamučnim vlaknima te se odlikuje izvrsnim smanjenjem buke, otpornošću na habanje i fleksibilnošću. Samozatvarajući dizajn omogućuje jednostavno povezivanje kabela i žica bez potrebe za odspajanjem utikača. Ova zaštitna cijev je odličan izbor za zaštitu kablova i crijeva od habanja i smanjenje buke pri radu!
Za rezanje ovog crijeva od tkanine preporučuje se postupak vrućeg rezanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Za rezanje ovog crijeva od tkanine preporučuje se postupak vrućeg rezanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Zaštitno crijevo za smanjenje buke 25 mm prodaje se na metar
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)