Quadrios 25CA575 prianjajuća kabelska vezica za povezivanje grip i mekana vunena tkanina (D x Š) 100, 150, 200, 250, 300
- Kataloški br:
- 3450119 - 62
- Oznaka:
- 25CA575
- EAN:
- 4262511622096
- Kataloški br:
- 3450119 - 62
- Oznaka:
- 25CA575
- EAN:
- 4262511622096
Quadrios 25CA575 prianjajuća kabelska vezica za povezivanje grip i mekana vunena tkanina (D x Š) 100, 150, 200, 250, 300
68.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- PA kabelske vezice s čičkom i petljom za svestranu primjenu (širine 20 mm)
- Set od 50 dijelova (10 dijelova po veličini)
- S ušicom na jednoj strani
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prianjajuća kabelska vezica |
| Čičak tehnologija | grip i mekana vunena tkanina |
| Čičak - svojstvo | za povezivanje |
| Boja | crna |
| Materijal | PA |
| Dužina | 100 mm150 mm200 mm250 mm300 mm |
| Širina | 20 mm |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Sadržaj | 50 kom. |
| dim. | (D x Š) 100, 150, 200, 250, 300 mm, mm, mm, mm, mm x 20 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA575 |
| Tip | 25CA575 |
| Bez halogena | da |
Opis
Opis
Ove vezice s čičkom i petljom izrađene od poliamida lako se otvaraju i zatvaraju. Idealni su za mnoge zadatke povezivanja i pričvršćivanja, npr. predmeta, kabela, sportske opreme, biljaka, zavjesa, alata i još mnogo toga. Izvrsna materijalna svojstva poliamida omogućuju širok raspon primjena u pogledu uvjeta okoline. Materijal je dimenzijski stabilan, robustan i otporan na mnoge tekućine - a također i na UV zračenje.
Set od 50 kabelskih vezica s čičkom širine 2 cm idealan je za sve zahtjevne unutarnje i vanjske primjene. Crni dizajn može se neograničeno i neupadljivo koristiti u mnogim područjima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Set od 50 kabelskih vezica s čičkom širine 2 cm idealan je za sve zahtjevne unutarnje i vanjske primjene. Crni dizajn može se neograničeno i neupadljivo koristiti u mnogim područjima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 10 x čičak vezica za kabele 20 x 100 mm
- 10 x čičak vezica za kabele 20 x 150 mm
- 10 x čičak vezica za kabele 20 x 200 mm
- 10 x čičak vezica za kabele 20 x 250 mm
- 10 x čičak vezica za kabele 20 x 300 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.