Quadrios 25CA576 prianjajuća traka za povezivanje grip i mekana vunena tkanina (D x Š) 10 m x 20 mm crna 10 m
- Kataloški br:
- 3450120 - 62
- Oznaka:
- 25CA576
- EAN:
- 4262511622102
- Kataloški br:
- 3450120 - 62
- Oznaka:
- 25CA576
- EAN:
- 4262511622102
Quadrios 25CA576 prianjajuća traka za povezivanje grip i mekana vunena tkanina (D x Š) 10 m x 20 mm crna 10 m
47.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Robusni poliamidni materijal, može se pojedinačno skratiti (10 m)
- S 50 metalnih kopči u setu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prianjajuća traka |
| Čičak tehnologija | grip i mekana vunena tkanina |
| Čičak - svojstvo | za povezivanje |
| Boja | crna |
| Materijal | PA |
| Dužina | 10 m |
| Širina | 20 mm |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Sadržaj | 10 m |
| dim. | (D x Š) 10 m x 20 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA576 |
| Tip | 25CA576 |
| Bez halogena | da |
Opis
Opis
Ova čičak traka izrađena od poliamida lako se otvara i zatvara. Stoga je idealan za opće zadatke povezivanja i osiguranja kao što su predmeti, kabeli, sportska oprema, biljke, zavjese, alati i još mnogo toga. Naravno, može se i pojedinačno šivati i tako zamijeniti neispravne čičak trake na tekstilu. Izvrsna materijalna svojstva poliamida omogućuju širok raspon primjena u pogledu uvjeta okoline. Materijal je dimenzijski stabilan, robustan i otporan na mnoge tekućine, kao i na UV zračenje. Fleksibilna čičak traka za rezanje i preklapanje pomoću 50 metalnih kopči.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 10 m čičak trake crne boje širine 2 cm
- 50 x metalnih kopči
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.