Quadrios 25CA580 25CA580 označavanje vodiča Površina za natpisivanje: 20 x 13 mm bijela 50 kom.
- Kataloški br:
- 3450124 - 62
- Oznaka:
- 25CA580
- EAN:
- 4262511622140
- Kataloški br:
- 3450124 - 62
- Oznaka:
- 25CA580
- EAN:
- 4262511622140
Quadrios 25CA580 25CA580 označavanje vodiča Površina za natpisivanje: 20 x 13 mm bijela 50 kom.
8.40 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Idealno za snopiranje i uvezivanje - s naljepnicom i zastavicom
- Veličina područja za označavanje 20 x 13 mm
- Vrijednosni set s 50 vezica za označavanje u prirodnoj boji, duljine 10 cm
- Boja: Bijela/Prirodna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 25CA580 |
| Vrsta proizvoda | označavanje vodiča |
| Duljina natpisne površine | 20 mm |
| Širina natpisne površine | 13 mm |
| Površina za natpisivanje | 20 x 13 mm |
| Materijal | poliamid |
| Posebne značajke | polje označavanja iznad |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Dužina | 100 mm |
Opis
Opis
Oznake vodiča uključene u vrijednosni set mogu se koristiti, na primjer, za snopovanje i označavanje kabela, crijeva i cijevi, za označavanje artikala ili kao reklamni mediji,
Oznaka za kofer i opće označavanje. Prirodna, svijetla shema boja lako je prepoznati i brzo shvatiti. Izrađene od poliamida visoke čistoće, vezice za označavanje kabela vrlo su otporne na utjecaje okoline i temperaturne fluktuacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Oznaka za kofer i opće označavanje. Prirodna, svijetla shema boja lako je prepoznati i brzo shvatiti. Izrađene od poliamida visoke čistoće, vezice za označavanje kabela vrlo su otporne na utjecaje okoline i temperaturne fluktuacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 50 x vezica za označavanje 10 cm (površina označavanja 20 x 13 mm)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.