Quadrios 25CA599 skupljajuća cijev bez ljepila bijela 70 mm 35 mm Stopa skupljanja:2:1 Roba na metre
- Kataloški br:
- 3531372 - 62
- Oznaka:
- 25CA599
- Kataloški br:
- 3531372 - 62
- Oznaka:
- 25CA599
Quadrios 25CA599 skupljajuća cijev bez ljepila bijela 70 mm 35 mm Stopa skupljanja:2:1 Roba na metre
12.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Roba na metre
- Stopa skupljanja: 2:1
- bijela
- Nazivni unutarnji promjer (prije skupljanja): 70 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | skupljajuća cijev bez ljepila |
| Nazivni unutarnji promjer (prije skupljanja) | 70 mm |
| Nazivni unutarnji promjer (nakon skupljanja) | 35 mm |
| Boja | bijela |
| Stopa skupljanja | 2:1 |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Materijal | PE |
| Temperatura skupljanja (min.) | 90 °C |
| Temperatura skupljanja (maks.) | 125 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA599 |
| Bez halogena | da |
| Tip | 25CA599 |
Opis
Opis
Ove visokokvalitetne termoskupljajuće cijevi posebno su prikladne za servisne radionice, elektroničare i primjene s velikom potražnjom za termoskupljajućim cijevima.
Bijela termoskupljajuća cijev dostupna je na metre i može se rezati na veličinu. Različiti dostupni nominalni promjeri otvaraju širok raspon primjena. Standardna verzija s omjerom skupljanja 2:1 i bez unutarnjeg ljepila idealna je za većinu primjena.
Materijal: PE, Temperatura skupljanja (min.): 90 °C, Temperatura skupljanja (maks.): 125 °C, Radna temperatura: -40 °C do +125 °C, Vlačna čvrstoća (min.): 10,4 MPa, Električna čvrstoća 15 kV/mm (30 s), Industrijska kvaliteta. Crijevo je u skladu s RoHS direktivama i ne sadrži olovo ni halogene.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Bijela termoskupljajuća cijev dostupna je na metre i može se rezati na veličinu. Različiti dostupni nominalni promjeri otvaraju širok raspon primjena. Standardna verzija s omjerom skupljanja 2:1 i bez unutarnjeg ljepila idealna je za većinu primjena.
Materijal: PE, Temperatura skupljanja (min.): 90 °C, Temperatura skupljanja (maks.): 125 °C, Radna temperatura: -40 °C do +125 °C, Vlačna čvrstoća (min.): 10,4 MPa, Električna čvrstoća 15 kV/mm (30 s), Industrijska kvaliteta. Crijevo je u skladu s RoHS direktivama i ne sadrži olovo ni halogene.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Termoskupljajuća cijev (prodaje se na metre)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)