Quadrios 25CA651 skupljajuća cijev s ljepilomi prozirna 50 mm 16.7 mm Stopa skupljanja:3:1 Roba na metre
- Kataloški br:
- 3531424 - 62
- Oznaka:
- 25CA651
- Kataloški br:
- 3531424 - 62
- Oznaka:
- 25CA651
Quadrios 25CA651 skupljajuća cijev s ljepilomi prozirna 50 mm 16.7 mm Stopa skupljanja:3:1 Roba na metre
23.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
23.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Roba na metre
- Stopa skupljanja: 3:1
- prozirna
- Nazivni unutarnji promjer (prije skupljanja): 50 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | skupljajuća cijev s ljepilomi |
| Nazivni unutarnji promjer (prije skupljanja) | 50 mm |
| Nazivni unutarnji promjer (nakon skupljanja) | 16.7 mm |
| Boja | prozirna |
| Stopa skupljanja | 3:1 |
| Određene značajke samoskupljajuće cijevi | s unutarnjim ljepilom |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Materijal | PE |
| Temperatura skupljanja (min.) | 80 °C |
| Temperatura skupljanja (maks.) | 125 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA651 |
| Bez halogena | da |
| Tip | 25CA651 |
Opis
Opis
Ove visokokvalitetne termoskupljajuće cijevi posebno su prikladne za servisne radionice, elektroničare i primjene s velikom potražnjom za termoskupljajućim cijevima.
Prozirna termoskupljajuća cijev dostupna je na metre i može se rezati na veličinu. Različiti dostupni nominalni promjeri otvaraju širok raspon primjena. Standardna verzija s omjerom skupljanja 3:1 i unutarnjim ljepilom prikladna je za bezbrojne primjene gdje je potrebno sigurno i vodootporno zatvaranje predmeta.
Materijal: PE, Temperatura skupljanja (min.): 80 °C, Temperatura skupljanja (maks.): 125 °C, Radna temperatura: -40 °C do +125 °C, Vlačna čvrstoća (min.): 10,4 MPa, Električna čvrstoća 15 kV/mm (30 s), Industrijska kvaliteta. Crijevo je u skladu s RoHS direktivama i ne sadrži olovo ni halogene.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Prozirna termoskupljajuća cijev dostupna je na metre i može se rezati na veličinu. Različiti dostupni nominalni promjeri otvaraju širok raspon primjena. Standardna verzija s omjerom skupljanja 3:1 i unutarnjim ljepilom prikladna je za bezbrojne primjene gdje je potrebno sigurno i vodootporno zatvaranje predmeta.
Materijal: PE, Temperatura skupljanja (min.): 80 °C, Temperatura skupljanja (maks.): 125 °C, Radna temperatura: -40 °C do +125 °C, Vlačna čvrstoća (min.): 10,4 MPa, Električna čvrstoća 15 kV/mm (30 s), Industrijska kvaliteta. Crijevo je u skladu s RoHS direktivama i ne sadrži olovo ni halogene.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Termoskupljajuća cijev (prodaje se na metre)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)