Quadrios 25CA677 okrugli prianjajući nastavaci za lijepljenje grip i mekana vunena tkanina (D x Š) 100 mm x 200 mm bijel
- Kataloški br:
- 3589161 - 62
- Oznaka:
- 25CA677
- EAN:
- 4262511624625
- Kataloški br:
- 3589161 - 62
- Oznaka:
- 25CA677
- EAN:
- 4262511624625
Quadrios 25CA677 okrugli prianjajući nastavaci za lijepljenje grip i mekana vunena tkanina (D x Š) 100 mm x 200 mm bijel
95.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
95.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okrugli prianjajući nastavaci |
| Čičak tehnologija | grip i mekana vunena tkanina |
| Čičak - svojstvo | za lijepljenje |
| Boja | bijela |
| Materijal | PA |
| Dužina | 100 mm |
| Širina | 200 mm |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Sadržaj | 10 kom. |
| dim. | (D x Š) 100 mm x 200 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA677 |
| Tip | 25CA677 |
| Bez halogena | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.