Quadrios 25CA696 25CA696 vezice 300 mm 8 mm crna otpuštena, s zatvaranjem polugom, UV stabilizirana, vremenski stabilna
- Kataloški br:
- 3589180 - 62
- Oznaka:
- 25CA696
- EAN:
- 4262511624816
- Kataloški br:
- 3589180 - 62
- Oznaka:
- 25CA696
- EAN:
- 4262511624816
Quadrios 25CA696 25CA696 vezice 300 mm 8 mm crna otpuštena, s zatvaranjem polugom, UV stabilizirana, vremenski stabilna
13.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š) 300 mm x 8 mm |
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Boja | crna |
| Duljina kabelske vezice | 300 mm |
| Širina kabelske vezice | 8 mm |
| Određene značajke kabelskih vezica | otpuštena s zatvaranjem polugom UV stabilizirana vremenski stabilna |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA696 |
| Širina | 8 mm |
| Dužina | 300 mm |
| Tip | 25CA696 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.