Quadrios 25CA710 25CA710 vezice 150 mm 8 mm bijela otpuštena, s zatvaranjem polugom, UV stabilizirana, vremenski stabiln
- Kataloški br:
- 3589194 - 62
- Oznaka:
- 25CA710
- EAN:
- 4262511624953
- Kataloški br:
- 3589194 - 62
- Oznaka:
- 25CA710
- EAN:
- 4262511624953
Quadrios 25CA710 25CA710 vezice 150 mm 8 mm bijela otpuštena, s zatvaranjem polugom, UV stabilizirana, vremenski stabiln
8.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š) 150 mm x 8 mm |
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Boja | bijela |
| Duljina kabelske vezice | 150 mm |
| Širina kabelske vezice | 8 mm |
| Određene značajke kabelskih vezica | otpuštena s zatvaranjem polugom UV stabilizirana vremenski stabilna |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA710 |
| Širina | 8 mm |
| Dužina | 150 mm |
| Tip | 25CA710 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.