Quadrios 25CA718 25CA718 vezice 550 mm 8 mm bijela otpuštena, s zatvaranjem polugom, UV stabilizirana, vremenski stabiln
- Kataloški br:
- 3589202 - 62
- Oznaka:
- 25CA718
- EAN:
- 4262511625035
- Kataloški br:
- 3589202 - 62
- Oznaka:
- 25CA718
- EAN:
- 4262511625035
Quadrios 25CA718 25CA718 vezice 550 mm 8 mm bijela otpuštena, s zatvaranjem polugom, UV stabilizirana, vremenski stabiln
26.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š) 550 mm x 8 mm |
| Vrsta proizvoda | vezice |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Boja | bijela |
| Duljina kabelske vezice | 550 mm |
| Širina kabelske vezice | 8 mm |
| Određene značajke kabelskih vezica | otpuštena s zatvaranjem polugom UV stabilizirana vremenski stabilna |
| Nazupčanost | unutar |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Bez halogena | da |
| Materijal | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA718 |
| Širina | 8 mm |
| Dužina | 550 mm |
| Tip | 25CA718 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.