Quadrios 25CA732 skupljajuća cijev s ljepilomi crna 32 mm 8 mm Stopa skupljanja:4:1 5 m
- Kataloški br:
- 3589217 - 62
- Oznaka:
- 25CA732
- EAN:
- 4262511625189
- Kataloški br:
- 3589217 - 62
- Oznaka:
- 25CA732
- EAN:
- 4262511625189
Quadrios 25CA732 skupljajuća cijev s ljepilomi crna 32 mm 8 mm Stopa skupljanja:4:1 5 m
88.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 5 m
- Stopa skupljanja: 4:1
- crna
- Nazivni unutarnji promjer (prije skupljanja): 32 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | skupljajuća cijev s ljepilomi |
| Nazivni unutarnji promjer (prije skupljanja) | 32 mm |
| Nazivni unutarnji promjer (nakon skupljanja) | 8 mm |
| Boja | crna |
| Stopa skupljanja | 4:1 |
| Određene značajke samoskupljajuće cijevi | s unutarnjim ljepilom |
| Sadržaj | 5 m |
| Materijal | PE |
| Temperatura skupljanja (min.) | 80 °C |
| Temperatura skupljanja (maks.) | 125 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA732 |
| Bez halogena | da |
| Tip | 25CA732 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)