Quadrios 25CA736 25CA736 kabelska cijev 10 mm (max) crna 3 m
- Kataloški br:
- 3589221 - 62
- Oznaka:
- 25CA736
- EAN:
- 4262511625226
- Kataloški br:
- 3589221 - 62
- Oznaka:
- 25CA736
- EAN:
- 4262511625226
Quadrios 25CA736 25CA736 kabelska cijev 10 mm (max) crna 3 m
12.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- Snop Ø (maks.): 10 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska cijev |
| Snop Ø (maks.) | 10 mm |
| Boja | crna |
| Materijal | PE |
| Snop Ø, područje | 10 mm (max) |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA736 |
| Sadržaj | 3 m |
| Posebne značajke | bez halogena za višekratnu upotrebu |
| Maks. temperatura | +110 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Tip | 25CA736 |
| Bez halogena | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)