Quadrios 25CA745 25CA745 kabelska cijev 22 mm (max) bijela 3 m
- Kataloški br:
- 3589230 - 62
- Oznaka:
- 25CA745
- EAN:
- 4262511625318
- Kataloški br:
- 3589230 - 62
- Oznaka:
- 25CA745
- EAN:
- 4262511625318
Quadrios 25CA745 25CA745 kabelska cijev 22 mm (max) bijela 3 m
19.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- bijela
- Snop Ø (maks.): 22 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska cijev |
| Snop Ø (maks.) | 22 mm |
| Boja | bijela |
| Materijal | PE |
| Snop Ø, područje | 22 mm (max) |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA745 |
| Sadržaj | 3 m |
| Posebne značajke | bez halogena za višekratnu upotrebu |
| Maks. temperatura | +110 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Tip | 25CA745 |
| Bez halogena | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)