Quadrios 25CA752 kabelska spojka samoljepljiva 25CA752 Snop Ø, područje 1 do 7 mm crna, bijela, prozirna 150 kom.
- Kataloški br:
- 3589237 - 62
- Oznaka:
- 25CA752
- EAN:
- 4262511625387
- Kataloški br:
- 3589237 - 62
- Oznaka:
- 25CA752
- EAN:
- 4262511625387
Quadrios 25CA752 kabelska spojka samoljepljiva 25CA752 Snop Ø, područje 1 do 7 mm crna, bijela, prozirna 150 kom.
73.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
73.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna, bijela, prozirna
- kabelska spojka
- samoljepljiva
- Snop Ø, područje 1 do 7 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska spojka |
| Vrsta pričvršćivanja | samoljepljiva |
| Snop Ø, područje | 1 do 7 mm |
| Snop Ø (min.) | 1 mm |
| Snop Ø (maks.) | 7 mm |
| Materijal | PA |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +80 °C |
| Boja | crna bijela prozirna |
| Sadržaj | 150 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA752 |
| Širina | 8.8 mm |
| Visina | 14.2 mm |
| Dužina | 13.6 mm |
| Tip | 25CA752 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.