Quadrios 25CA759 25CA759 kabelska cijev 50 mm (max) crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 3589247 - 62
- Oznaka:
- 25CA759
- Kataloški br:
- 3589247 - 62
- Oznaka:
- 25CA759
Quadrios 25CA759 25CA759 kabelska cijev 50 mm (max) crna Roba na metre
36.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
36.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- crna
- Snop Ø (maks.): 50 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska cijev |
| Snop Ø (maks.) | 50 mm |
| Boja | crna |
| Materijal | poliester poliamid |
| Snop Ø, područje | 50 mm (max) |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA759 |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Posebne značajke | bez halogena za višekratnu upotrebu |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Min. temperatura | -60 °C |
| Tip | 25CA759 |
| Bez halogena | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)