Quadrios 25O207 LED komplet bijela okrugli 3 mm 2500 mcd 20 mA 3.0 V
- Kataloški br:
- 3450078 - 62
- Oznaka:
- 25O207
- EAN:
- 4262511621624
- Kataloški br:
- 3450078 - 62
- Oznaka:
- 25O207
- EAN:
- 4262511621624
Quadrios 25O207 LED komplet bijela okrugli 3 mm 2500 mcd 20 mA 3.0 V
65.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
65.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bijele LED diode 3 mm uključujući LED kopče 500 komada
- Držač LED kopči od crne plastike 25 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED komplet |
| Boja | bijela |
| Napon U(F) | 3.0 V |
| Struja I(F) | 20 mA |
| Kućište | 3 mm |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Intenzitet svjetla I(V) | 2500 mcd |
| Temperatura boje | 8000 K |
| Izvedba | difuzna |
| Oblik leće | okrugli |
| Sadržaj | 525 Dijelovi |
Opis
Opis
Ove LED diode s izvodima idealne su za uobičajene primjene i eksperimente u području poluvodičke svjetlosti i indikacije. Kao uobičajena standardna komponenta s korakom od 2,54, spoj katode, na koju se primjenjuje negativni potencijal, je skraćen. LED diode moraju uvijek raditi u smjeru naprijed, a struja ograničena na maksimalnu dopuštenu vrijednost u miliamperima kako bi se spriječila oštećenja. To se može postići izvorom konstantne struje ili odgovarajućim serijskim otpornikom. LED diode se općenito odlikuju visokom učinkovitošću, niskom potrošnjom energije, dugovječnošću/robusnošću i usmjerenim svjetlosnim zračenjem.
Također je uključeno 25 odgovarajućih LED utičnica za montažu pomoću snap-in sustava, koje se mogu koristiti za ugradnju LED dioda u prednje ploče.
Napomena:
Obični LED čipovi uvijek moraju biti strujno ograničeni serijskim otpornicima ili izvorima konstantne struje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Također je uključeno 25 odgovarajućih LED utičnica za montažu pomoću snap-in sustava, koje se mogu koristiti za ugradnju LED dioda u prednje ploče.
Napomena:
Obični LED čipovi uvijek moraju biti strujno ograničeni serijskim otpornicima ili izvorima konstantne struje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 500 x LED bijelo kućište 3 mm difuzno s 25 LED kopči
Komentar
Obični LED čipovi uvijek moraju biti strujno ograničeni serijskim otpornicima ili izvorima konstantne struje.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.