Quadrios 25T066 25T066 elektronika, precizna mehanika finomehanička kliješta s bočnim rezačem bez fasete 123 mm
- Kataloški br:
- 3589209 - 62
- Oznaka:
- 25T066
- EAN:
- 4262511625103
- Kataloški br:
- 3589209 - 62
- Oznaka:
- 25T066
- EAN:
- 4262511625103
Quadrios 25T066 25T066 elektronika, precizna mehanika finomehanička kliješta s bočnim rezačem bez fasete 123 mm
15.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mala i praktična bočna kliješta
- Opružni mehanizam za automatsko otvaranje reznih rubova
- Oštro brušen i zadržava svoju oštricu
- Idealno za male žice i žice, kao i za spojne pinove
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | finomehanička kliješta s bočnim rezačem |
| Proizvođač-br. dijela | 25T066 |
| Podruĉje primjene | elektronika, precizna mehanika |
| Dužina | 123 mm |
| Materijal | čelik za alat |
| Kapacitet rezanja (maks.) mekane žice | 1.5 mm |
| Širina | 80 mm |
| Težina | 55 g |
| Određene značajke | bez fasete |
| Boja | crna |
| Izvedba | Bez skošenog ruba, bez stezaljke za žicu, ravne čeljusti |
Opis
Opis
Ova kliješta za preciznu mehaniku i elektroniku idealno su rješenje za rezanje i odvajanje u području precizne mehanike i elektronike. Vrlo oštre oštrice omogućuju precizno rezanje i čiste rezove. Kliješta, izrađena od robusnog alatnog čelika, idealna su za male žice i žice, kao i za spajanje pinova komponenti, lemljenje, odlemljivanje pletenice ili za druge zadatke gdje je točnost važna. Udobna crna plastična drška dobro leži u ruci. Težine samo 55 g i kompaktnih dimenzija, kliješta su vrlo jednostavna za rukovanje i dovoljno lagana za rad dulje vrijeme. Rezne oštrice imaju duljinu čeljusti od 11 mm.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1 x Precizna mehanička kliješta za ispis, crna ručka
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)