Radio aktuator univerzalni dimer prekidač 230V. Snaga MOSFET 300W FUD61NPN-230V Eltako radijski pokretač zatamnjivač podžbukna
Main product image
FUD61NPN-230V Eltako radijski pokretač zatamnjivač podžbukna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
SerijaEltako
Vrsta zaštiteIP20
Napajanjestrujni pogon
Radni napon230
Vrsta montažepodžbukna
Prijenos podataka (Smart Home)radijski
Frekvencija868 MHz