RAFI 1.11.011.801/0600 1.11.011.801/0600 svjetleće tipkalo 35 V 0.1 A s povratom (D x Š x V) 34.5 x 34.5 x 40 mm kom.
- Kataloški br:
- 3059690 - 62
- Oznaka:
- 1.11.011.801/0600
- Kataloški br:
- 3059690 - 62
- Oznaka:
- 1.11.011.801/0600
RAFI 1.11.011.801/0600 1.11.011.801/0600 svjetleće tipkalo 35 V 0.1 A s povratom (D x Š x V) 34.5 x 34.5 x 40 mm kom.
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetleće tipkalo |
| Boja kućišta/gumba | plemeniti čelik |
| Funkcija | s povratom |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Kontaktni materijal | zlato |
| Priključak | M12 utikač |
| Sklopni napon | 35 V |
| Maks. rasklopna snaga | 1 W |
| Prebacivanje struje (maks.) | 0.1 A |
| Dužina | 34.5 mm |
| Širina | 34.5 mm |
| Visina | 40 mm |
| Ugardbeni Ø | 30.3 mm |
| Dubina ugradnje | 36.4 mm |
| Radna snaga | 5.0 N |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 34.5 x 34.5 x 40 mm |
| Tip | 1.11.011.801/0600 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.