RAFI 1.15.210.101/2201 1.15.210.101/2201 svjetleće tipkalo 35 V 0.1 A s povratom (D x Š x V) 23.5 x 23.5 x 22.3 mm kom.
- Kataloški br:
- 3059757 - 62
- Oznaka:
- 1.15.210.101/2201
- Kataloški br:
- 3059757 - 62
- Oznaka:
- 1.15.210.101/2201
RAFI 1.15.210.101/2201 1.15.210.101/2201 svjetleće tipkalo 35 V 0.1 A s povratom (D x Š x V) 23.5 x 23.5 x 22.3 mm kom.
58.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetleće tipkalo |
| Boja kućišta/gumba | bijela crna |
| Funkcija | s povratom |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Kontaktni materijal | zlato |
| Priključak | ravan priključak 2.8 mm |
| Sklopni napon | 35 V |
| Maks. rasklopna snaga | 1 W |
| Prebacivanje struje (maks.) | 0.1 A |
| Dužina | 23.5 mm |
| Širina | 23.5 mm |
| Visina | 22.3 mm |
| Ugardbeni Ø | 16.2 mm |
| Dubina ugradnje | 18 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 23.5 x 23.5 x 22.3 mm |
| Tip | 1.15.210.101/2201 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.