RAFI 1.30.090.001/1000 1.30.090.001/1000 svjetleće tipkalo (D x Š x V) 24.9 x 24.9 x 26.2 mm kom.
- Kataloški br:
- 3059919 - 62
- Oznaka:
- 1.30.090.001/1000
- Kataloški br:
- 3059919 - 62
- Oznaka:
- 1.30.090.001/1000
RAFI 1.30.090.001/1000 1.30.090.001/1000 svjetleće tipkalo (D x Š x V) 24.9 x 24.9 x 26.2 mm kom.
30.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
30.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetleće tipkalo |
| Boja kućišta/gumba | bezbojna |
| Dužina | 24.9 mm |
| Širina | 24.9 mm |
| Visina | 26.2 mm |
| Ugardbeni Ø | 23.1 mm |
| Dubina ugradnje | 50 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 24.9 x 24.9 x 26.2 mm |
| Tip | 1.30.090.001/1000 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.