RAFI 1.30.270.005/2508 1.30.270.005/2508 svjetleće tipkalo s povratom (D x Š x V) 29.8 x 29.8 x 20.7 mm kom.
- Kataloški br:
- 3060043 - 62
- Oznaka:
- 1.30.270.005/2508
- Kataloški br:
- 3060043 - 62
- Oznaka:
- 1.30.270.005/2508
RAFI 1.30.270.005/2508 1.30.270.005/2508 svjetleće tipkalo s povratom (D x Š x V) 29.8 x 29.8 x 20.7 mm kom.
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetleće tipkalo |
| Boja kućišta/gumba | zelena svijetlosiva |
| Funkcija | s povratom |
| Dužina | 29.8 mm |
| Širina | 29.8 mm |
| Visina | 20.7 mm |
| Ugardbeni Ø | 22.3 mm |
| Dubina ugradnje | 9.2 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 29.8 x 29.8 x 20.7 mm |
| Tip | 1.30.270.005/2508 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.