RAFI 5.05.512.006/2200 MICON 5 podizač kvadratan bijela kom.
- Kataloški br:
- 3060301 - 62
- Oznaka:
- 5.05.512.006/2200
- Kataloški br:
- 3060301 - 62
- Oznaka:
- 5.05.512.006/2200
RAFI 5.05.512.006/2200 MICON 5 podizač kvadratan bijela kom.
9.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podizač |
| Određene značajke prekidača/tipkala | kvadratan |
| Boja | bijela |
| Dužina | 11.65 mm |
| Širina | 14.5 mm |
| Visina | 14.5 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | MICON 5 |
| dim. | (D x Š x V) 11.65 x 14.5 x 14.5 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.