RAFI 5.46.168.159/1002 RACON podizač okrugao kom.
- Kataloški br:
- 3060343 - 62
- Oznaka:
- 5.46.168.159/1002
- Kataloški br:
- 3060343 - 62
- Oznaka:
- 5.46.168.159/1002
RAFI 5.46.168.159/1002 RACON podizač okrugao kom.
2.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podizač |
| Određene značajke prekidača/tipkala | okrugao |
| Dužina | 9 mm |
| Širina | 14.5 mm |
| Visina | 14.5 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | RACON |
| dim. | (D x Š x V) 9 x 14.5 x 14.5 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.