RAZER Basilisk V3 X HyperSpeed ergonomski miš za igranje Bluetooth® optički crna 7 Tipke 18000 dpi ergonomski
- Kataloški br:
- 3028071 - 62
- Oznaka:
- RZ01-04870100-R3G1
- EAN:
- 8886419334316
- Kataloški br:
- 3028071 - 62
- Oznaka:
- RZ01-04870100-R3G1
- EAN:
- 8886419334316
RAZER Basilisk V3 X HyperSpeed ergonomski miš za igranje Bluetooth® optički crna 7 Tipke 18000 dpi ergonomski
260.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Legendarni ergonomski oblik s 9 individualno prilagodljivih tipki
- Razer™ HyperSpeed bežični (2,4 GHz) i Bluetooth
- Do 285 sati trajanja baterije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ergonomski miš za igranje |
| Način prijenosa | Bluetooth® |
| Sučelje | Bluetooth |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 18000 dpi |
| Brojevi tipka | 7 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
| Određene značajke ulaznih uređaja | ergonomski |
| Boja | crna |
| Širina | 75 mm |
| Visina | 42 mm |
| Dubina | 130 mm |
| Težina | 106 g |
| Napajanje | 1 x mignon baterija na punjenje (uklj. u isporuku) |
| Podržani operativni sustavi | Windows |
| Snaga punjenja (min.) | 1 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 1 W |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
Opis
Opis
Prilagodljiv bežični miš za igranje s RGB osvjetljenjem
BESKRATNA PRILAGODLJIVOST
Doživite igranje na najvišoj razini s Razer Basilisk V3 X HyperSpeed. Nudi 9 programabilnih tipki, 2 načina bežične veze i prilagodljivo Razer Chroma™ RGB osvjetljenje.
LEGENDARNI ERGONOMSKI OBLIK S 9 PODESIVIH KONTROLA
Milijuni igrača diljem svijeta ne mogu biti u krivu: prepoznatljiv oblik miša idealan je za različite položaje hvata. Brojne lako dostupne tipke i dodatna višenamjenska tipka za okidanje otvaraju gotovo beskrajne kombinacije naredbi i makroa – optimalna kontrola pritiskom na gumb.
VEĆA KONTROLA S RAZER HYPERSHIFT-om
Aktivirajte Razer Hypershift putem Razer Synapsea kako biste dodali drugu kontrolu miša uz 9 postojećih kontrola. Za definiranje i otključavanje razine naredbi. Prema zadanim postavkama, razinu naredbe mijenjate pomoću višenamjenskog okidačkog gumba: jednostavno držite okidač dok pritiskate željeni gumb za aktiviranje sekundarne funkcije.
2 NAČINA BEŽIČNE POVEZIVANJA
Performanse bez latencije ili čak dulje trajanje baterije
PODRŠKA ZA VIŠE UREĐAJA
Oslobodite USB priključak bežičnim spajanjem miša i tipkovnice putem adaptera — značajke naših najnovijih Razer HyperSpeed perifernih uređaja.
RAZER CHROMA™ RGB
Za još više mogućnosti prilagodbe i uranjanja
Imate izbor od 16,8 milijuna boja i bezbroj svjetlosnih efekata, a možete uživati u još većem uranjanju kada osvjetljenje dinamički reagira na preko 200 igara s podrškom za Razer Chroma.
OPTIČKI RAZER™ 5G SENZOR S 18K
Zahvaljujući novim, opsežnim postavkama osjetljivosti, miš možete prilagoditi svom individualnom stilu igranja. Iskusite responzivno i precizno ciljanje u piksele s ultra pouzdanim senzorom koji detektira svaki vaš pokret bez okretanja.
RAZER™ 2ND MEHANIČKI PREKIDAČI ZA MIŠ GENERACIJA
Zahvaljujući novim pozlaćenim kontaktima, prekidači su još bolje zaštićeni od preranog trošenja i sada traju do 60 milijuna klikova – za oštro i pouzdano aktiviranje sa svakim klikom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
BESKRATNA PRILAGODLJIVOST
Doživite igranje na najvišoj razini s Razer Basilisk V3 X HyperSpeed. Nudi 9 programabilnih tipki, 2 načina bežične veze i prilagodljivo Razer Chroma™ RGB osvjetljenje.
LEGENDARNI ERGONOMSKI OBLIK S 9 PODESIVIH KONTROLA
Milijuni igrača diljem svijeta ne mogu biti u krivu: prepoznatljiv oblik miša idealan je za različite položaje hvata. Brojne lako dostupne tipke i dodatna višenamjenska tipka za okidanje otvaraju gotovo beskrajne kombinacije naredbi i makroa – optimalna kontrola pritiskom na gumb.
VEĆA KONTROLA S RAZER HYPERSHIFT-om
Aktivirajte Razer Hypershift putem Razer Synapsea kako biste dodali drugu kontrolu miša uz 9 postojećih kontrola. Za definiranje i otključavanje razine naredbi. Prema zadanim postavkama, razinu naredbe mijenjate pomoću višenamjenskog okidačkog gumba: jednostavno držite okidač dok pritiskate željeni gumb za aktiviranje sekundarne funkcije.
2 NAČINA BEŽIČNE POVEZIVANJA
Performanse bez latencije ili čak dulje trajanje baterije
PODRŠKA ZA VIŠE UREĐAJA
Oslobodite USB priključak bežičnim spajanjem miša i tipkovnice putem adaptera — značajke naših najnovijih Razer HyperSpeed perifernih uređaja.
RAZER CHROMA™ RGB
Za još više mogućnosti prilagodbe i uranjanja
Imate izbor od 16,8 milijuna boja i bezbroj svjetlosnih efekata, a možete uživati u još većem uranjanju kada osvjetljenje dinamički reagira na preko 200 igara s podrškom za Razer Chroma.
OPTIČKI RAZER™ 5G SENZOR S 18K
Zahvaljujući novim, opsežnim postavkama osjetljivosti, miš možete prilagoditi svom individualnom stilu igranja. Iskusite responzivno i precizno ciljanje u piksele s ultra pouzdanim senzorom koji detektira svaki vaš pokret bez okretanja.
RAZER™ 2ND MEHANIČKI PREKIDAČI ZA MIŠ GENERACIJA
Zahvaljujući novim pozlaćenim kontaktima, prekidači su još bolje zaštićeni od preranog trošenja i sada traju do 60 milijuna klikova – za oštro i pouzdano aktiviranje sa svakim klikom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)