RAZER Cobra igraći miš žičani optički crna 6 Tipke 8500 dpi
- Kataloški br:
- 3028074 - 62
- Oznaka:
- RZ01-04650100-R3M1
- EAN:
- 8886419334095
- Kataloški br:
- 3028074 - 62
- Oznaka:
- RZ01-04650100-R3M1
- EAN:
- 8886419334095
RAZER Cobra igraći miš žičani optički crna 6 Tipke 8500 dpi
165.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Brzo prevlačenje i udobne kontrole
- Pokreće ga Razer Chroma RGB
- 100% PTFE nožice za miša
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | igraći miš |
| Način prijenosa | žičani |
| Sučelje | USB |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 8500 dpi |
| Brojevi tipka | 6 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
| Boja | crna |
| Širina | 62.5 mm |
| Visina | 38.1 mm |
| Dubina | 119.6 mm |
| Težina | 58 g |
| Napajanje | USB (integriran) |
| Podržani operativni sustavi | Windows |
| Snaga punjenja (min.) | 1 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 1 W |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
Opis
Opis
Razer Cobra je lagani, žičani gaming miš s Razer Chroma RGB koji osigurava preciznost i zabavu u igranju. Opremljen ultra robusnim prekidačima i chroma pozadinskim osvjetljenjem s prijelazima boja, ne biste očekivali tako izvrsne performanse igranja od tako malog miša.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)