RC član 1 ST Eltako RC12-230V 230 V
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x Du.) 18 mm x 58 mm
Dubina
58 mm
Radni napon
230 V
Sadržaj
1 kom
Širina
18 mm
Tip
RC12-230V
Vrsta pribora
RC krug
Vrsta proizvoda
RC krug
Opis
Opis
Trosmjerni RC element. Uređaj montiran na DIN šinu za ugradnju na DIN šine, 1 modul = 18 mm širine, 58 mm dubine. Za kompenzaciju napona induktivnih smetnji na upravljačkim vodovima. Do tri sklopna uređaja mogu se suzbiti povezivanjem paralelno s upravljačkim ulazima od 230 V.