REED Electronics RCSL-PVC/4/Ø44/L0775-SK042/P25-1/_/_-U-10mPVC usisni štap 25 V/AC, 50 V/DC 1 zatvarač, 1 otvarač IP68,
- Kataloški br:
- Oznaka:
- Kataloški br:
- Oznaka:
Tehničke specifikacije
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač 1 otvarač |
| Materijal | PVC |
| Priključak | pletenica |
| Duljina kabela | 10 m |
| Sklopni napon | 25 V/AC50 V/DC |
| Snaga | 10 W |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Dužina | 775 mm |