Reflektirajući fotoelektrični senzor DataLogic S100-PR-5-B00-PK 10 V/DC do 30 V/DC domet maks. (na otvorenom): 3 m
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Ušteda prostora pomoću standardiziranog mini dizajna i univerzalnog pričvršćivanja
  • Brza, jednostavna mehanička i električna instalacija
  • Senzor koji je zaštićen od neovlaštene zaštite bez mogućnosti podešavanja
  • Kućište od plastike s zaštitnom vrstom IP67
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 32 x 20 x 12 mm
Duljina
32 mm
Frekvencija prebacivanja
500 Hz
Funkcije
Polarisation filter
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
+55 °C
Maksimalni domet u slobodnom polju
3 m
Minimalna temperatura
-20 °C
Posebnosti
LED zaslon
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Širina
20 mm
Stupanj zaštite
IP67
Tip
S100-PR-5-B00-PK
Tip odašiljača
LED crvena
Valna duljina
632 nm
Veza
M8, 4 polni
Visina
12 mm
Vrijeme odziva
1 ms
Vrsta proizvoda
Refleksna fotćelija
Opis
Opis
Mini fotoelektrični senzor iz serije S100 kompaktnih dimenzija samo 20x32x12 mm postavlja novu referentnu vrijednost za optoelektroničke senzore s različitim izvanrednim svojstvima proizvoda na tržištu. Senzori imaju 4 rupe s navojem, dva na prednjoj i 2 na stražnjoj strani. To znači da se oni mogu univerzalno koristiti za bilo koju vrstu instalacijske situacije i primjene. Postavljanje svjetlosne barijere je svestrano, brzo i jednostavno. Nema trimera ili gumba za podešavanje. Ovo jamči sigurnost manipulacije. Primjene se mogu naći u sljedećim primjenama: strojevi za proizvodnju i pakiranje, transportne trake i sustavi za sortiranje, automatska skladišta i intralogističke stanice.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke